Mówisz “Cognifide” – myślisz ‘cognition and fidelity’. Nie inaczej, bowiem percepcja i wierność, zwrócone ku sobie, stanowią niejako esencję tej Firmy.

Cognifide to miejsce, gdzie niezawodność zawsze idzie w parze z wysoką jakością, innowacje zwiększają efektywność i wydajność działań wszelakich, a techniczne ograniczenia nie stanowią żadnych barier. To świat wybitnych programistów, którzy, w oparciu o systemy zarządzania treścią (CMS), tworzą zaawansowane technologicznie portale oraz serwisy internetowe.

Cognifide uczyniło nam zaszczyt i wsparło finansowo Festiwal Fotografii Przyrodniczej Przyroda Warta Poznania. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

Począwszy od lat czterdziestych dwudziestego wieku zaspokaja nasze potrzeby oświatowe oraz informacyjnie. Niezłomnie uczestniczy w upowszechnianiu wiedzy i kultury, poprzez działalność wydawniczą oraz współpracę z domami i ośrodkami kultury, a także muzeami regionalnymi.
Sprawia, że zaproszenie na Festiwal Fotografii Przyrodniczej „Przyroda Warta Poznania” dociera do wszystkich spragnionych fotograficznych doznań. WBPiCAK jest nie tylko naszym Patronem medialnym, ale i Fundatorem nagród w konkursie „Przyroda Warta Poznania”.

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu – może poszczycić się mianem jednego z najstarszych muzeów w Polsce, bowiem w roku 2017 obchodziło swe 160-te Urodziny. Będąc naszym wieloletnim Partnerem służy nam pomocą i jak co roku otworzy podwoje, by Festiwal, pod swymi skrzydłami, zgromadził liczne grono miłośników fotografii przyrodniczej. To właśnie tam, na ulicy Wodnej 27, spotykamy się niebawem, bo już 23 marca 2019.

Od roku 1994 to popularno-naukowe czasopismo dostarcza wieści wszystkim tym, którym Przyroda nie jest obojętna. Zwierzęta, rośliny, grzyby, ciekawe przyrodniczo miejsca, informacje dotyczące ochrony Przyrody, objaśnienia przepisów prawnych, zapowiedzi i sprawozdania z interesujących wydarzeń, to tylko cząstka z przebogatej gamy artykułów, czekających na Ciebie w tym magazynie. Co więcej, wszystko okraszone jest pięknymi fotografiami, co sprawia, iż na długo pozostają w pamięci.

MP Salamandra jest nie tylko w bliskich stosunkach z Florą i Fauną, ale i z Festiwalem Fotografii Przyrodniczej „Przyroda Warta Poznania”. Będąc naszym Patronem medialnym pieczołowicie dba o to, abyś nie zapomniał o marcowym spotkaniu z nami.